Patikima diagnostika: jūsų padidėjusio jautrumo maistui tyrimas

Tiksliai ir patikimai ImuPro aptinka maisto alergenų IgG antikūnus per aukštos kokybės laboratorinę analizę

Jūsų IgG maisto alergijos tyrimas bus atliekamas aukštos kvalifikacijos specialistų specializuotoje in vitro diagnostikos laboratorijoje. Laboratorijoje analizuojant kraujo serumo arba kapiliarinio kraujo mėginį bus nustatomas įvairiems maisto produktams specifinių IgG antikūnų kiekis. Antikūnai aptinkami dėl jų gebėjimo prisijungti prie specifinių maisto produktų (iki 270) baltymų. Pagal antikūnų kiekį maisto produktai skirstomi į tris grupes: nepadidėjęs jautrumas, padidėjęs ir labai padidėjęs.

Image

1 etapas

Maisto baltymai prisijungia prie mikrotitravimo plokštelės paviršiaus. Kiekvienoje plokštelėje naudojamas skirtingas maisto produktas.

Image

2 etapas

Po to į šiuos šulinėlius įlašinama jūsų mėginio. Jeigu jūsų kraujyje yra tam tikram maistui specifinių IgG antikūnų, jie susijungs su maisto baltymu, esančiu plokštelės šulinėlyje taip, kaip jungtųsi jūsų organizme.

Image

3 etapas

Šis susijungimo procesas kolorimetrijos metodu vizualizuojamas. Jautrūs tyrimo prietaisai taip pat išmatuoja IgG kiekį. Išsamiau apie laboratorinę analizę žr. skiltyje „Darbo laboratorija“.


Pagal antikūnų kiekio rezultatus maistas grupuojamas į tris kategorijas:

  • Nepadidėjusi reakcija
  • Padidėjusi reakcija
  • Labai padidėjusi reakcija

Specifinių IgG antikūnų koncentracija nebūtinai susijusi su klinikinių simptomų stiprumu. Tai yra pašalinimo ir provokacijos fazių pagrindas. ImuPro padės jums įveikti šį procesą laikantis trijų fazių: pašalinimo, provokacijos ir stabilizacijos. Sužinokite daugiau!

Pastaba: ImuPro tyrimu netiriama klasikinė IgE alergija (I tipo) ar laktozės, fruktozės, histamino netoleravimas. Šiais atvejais turi būti atliekami specialūs tyrimai.

Scroll to Top