Specialistų rekomendacijos: individuali mitybos strategija

ImuPro pateikia tris fazes ir pateikia individualias mitybos rekomendacijas, kurios yra esminiai komponentai geresnės sveikatos link

Individuali mitybos strategija grindžiama trimis esminiais komponentais:

  • Pašalinimo fazė
  • Provokacijos fazė
  • Stabilizacijos fazė

Pašalinimo fazė

Pašalinimo fazėje galite vartoti maisto produktus, kurie nesukelia IgG antikūnų kiekio padidėjimo, per 4 dienų rotacinį ciklą. Tai padeda išvengti naujos lėtinės reakcijos ir mitybos nepakankamumo. Vengiama visų maisto produktų, kurie sukelia IgG antikūnų kiekio padidėjimą. Tai padeda sumažinti ar net visiškai pašalinti uždegiminius procesus.

Provokacijos fazė

Po pašalinimo fazės palaipsniui pradėsite provokacijos dietą ir paeiliui vėl įtrauksite į mitybą vengtinus maisto produktus. Provokacijos fazė padeda identifikuoti maisto produktus, kurie sukelia nemalonius simptomus. Maisto produktai įtraukiami po vieną, siekiant išsiaiškinti simptomus sukėlusį konkretų maisto produktą.

Stabilizacijos fazė

Stabilizacijos fazėje provokuojantis maistas, nustatytas per provokacijos fazę, nevartojamas mažiausiai vienus metus, kad išnyktų IgG antikūnai ir organizmas atsigautų. Gali būti, kad vieno ar dviejų produktų turėsite vengti nuolat.

Visos trys fazės išsamiai aprašytos individualiame mitybos vadove, kurį gausite kartu su tyrimo rezultatais. Sužinokite daugiau!

Scroll to Top