Jei sportininkui buvo nustatyta padidėjusi reakcija į visus glitimo turinčius grūdus, ar jis turėtų nerimauti dėl sumažėjusių angliavandenių suvartojimo, nes sumažės energijos ir sunkiau seksis treniruotis?

ImuPro ir sportas nėra tarpusavyje nesuderinami, priešingai – idealiai papildo vienas kitą. Angliavandenių tiekimas Jūsų organizmui su maisto produktais, kuriems buvo nustatyta padidėjusi reakcija, ypač glitimu, dėl sukeliamų uždegiminių procesų nualins jūsų fizinę galią. Galite rinktis alternatyvius produktus, kuriuose yra angliavandenių, pvz. ryžiai, bulvės, kukurūzai ir kt.

Jei reakcija mielėms neigiama, galite valgyti duoniukus be glitimo. Kad gautumėte reikiamą angliavandenių kiekį, gali tekti valgyti didesnes porcijas ar reguliariau ir padidinti baltymų ir riebalų kiekį, turintį aukštos kokybės riebalų, turinčių daug omega-3. Kalcio papildai taip pat yra gera idėja, nes varžybų metu prarandama daug mineralų. Sportininkų tyrimų rezultatai rodo, kad ImuPro rotacinės mitybos metu pasiektas VO2max padidėjimas, laktato kiekio sumažėjimas, geresnė regeneracija ir geresnė kūno riebalų sudėtis.

Scroll to Top