Kaip ImuPro veikia?

ImuPro tyrimas aptinka IgG antikūnus maisto produktams, t. y. padidėjusį jautrumą maistui, kuris sukelia lėtines uždegimines ligas, tokias kaip viduriavimas, vidurių pūtimas, migrena, antsvoris, autoimuninės ligos arba odos ligos. Mes pateikiame Jums tyrimo protokolą, individualias rekomendacijas ir individualų receptų sąrašą.

Pašalinimo fazėje maisto produktai, kuriems buvo nustatytas padidėjęs jautrumas, yra pašalinami iš mitybos, todėl sumažėja uždegiminė našta ir jūsų organizmas gali atsigauti. Provokacijos fazėje pašalinti maisto produktai įtraukiami į mitybą po vieną, kad išsiaiškintumėte ar šis maisto produktas sukelia nemalonius simptomus. (Ši strategija taip pat naudojama su IgE klasikine alergija).

Nustačius maisto produktus, kurie sukelia simptomus, stabilizacijos fazėje jų reikėtų vengti bent vienerius metus. Leistini maisto produktai gali būti rotuojami kas 4–5 dienas. Jei atsisakysite provokacijos fazės, tada turite vengti ištirtų maisto produktų su padidėjusiosmis rekacijomis bent vienerius metus be jokių išimčių.

Scroll to Top