Kaip laikytis ImuPro mitybos rekomendacijų valgant ne namuose? Ar įmanoma 100 % laikytis rekomendacijų, kai keliauji ar valgai ne namuose paruoštą maistą, kaip pavyzdys – sojų padažas, tiek daug kur naudojamas?

“Žinoma, geriausia yra išvengti 100% maisto produktų, kuriems nustatytas padidėjęs jautrumas. Specifinius simptomus sukelia ne visi maisto produktai, kurių IgG antikūnų kiekis padidėjęs, bet jie visada dalyvauja uždegiminiame atsake. Po pašalinimo fazės, įvedant po vieną maisto produktą, išsiaiškinsite, kuris sukelia tam tikrus simptomus, o kuris nesukelia. Jei provokuodami išsiaiškinsite, kad maisto produktas sukelia simptomus, turite ir toliau jo vengti. Bet kokiu atveju, jei net ir negalite laikytis rekomendacijų 100%, geriau laikytis, nei nedaryti nieko. Jei neatsisakysite maisto produktų, kuriems nustatytas padidėjęs jautrumas, Jūs niekada nepašalinsite IgG ir liksite jautrūs visam gyvenimui.

Jei retai gaminate, mitybos plano laikytis sudėtingiau, bet įmanoma. Vienas iš patarimų: į restoraną atsinešti savo gaminto padažo. Kepta mėsa ar žuvis su bulvėmis arba ryžiais, daržovėmis ar salotomis paprastai nesukelia problemų – jei šie produktai nėra iš probleminių maisto grupių. Salotas galite užsisakyti be padažo ir pagardinti padažu, kurį atsinešėte su savimi. Galite pasidomėti patiekalo sudedamosiomis dalimis, paprašyti, kad nebūtų naudojamas vienas ar kitas netinkamas ingredientas. Taip pat rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju dietologu, kuris plačiau papasakos apie “paslėptus” ingredientus. “

Scroll to Top