Kaip paaiškintumėt žmogui, kuris retai valgo žuvis, kad jo ImuPro tyrimo rezultatai rodo didelį jautrumą žuvims? Ar omega-3 kapsulės turi įtakos?

Visų pirma, nėra ryšio tarp omega-3 riebalų rūgščių ir reakcijų į žuvį, nes kapsulėse riebalų rūgštys yra atskiriamos nuo žuvų baltymų.

Antra, turėtumėte žinoti, kad žuvų baltymai randami daugelyje apdorotų maisto produktų, kuriuose net nesitikite jų rasti, pvz., Cezario salotose ir Cezario salotų padaže, vorčesterio padaže, žuvienėje, dirbtinėje žuvyje arba vėžiagyviuose (surimi), mėsos padaže, barbekiu padaže ir kt..

Trečia, tai gali būti kryžminės reakcijos klausimas, kuris tarp žuvų yra gana sudėtingas ir iki šiol iki galo nėra galutinai apibrėžtas. Tai priklauso nuo to, kokie specifiniai baltymai yra atsakingi už antikūnų gamybą. Daugelis pacientų gali valgyti tam tikrą žuvį, nors stipriai reaguoja į kitą rūšį. Nėra galutinių duomenų dėl kryžminių reakcijų, kurias galime susieti su tam tikra žuvies rūšimi. Tačiau tai, kad jos yra skirtingose šeimose, neatmeta kryžminių reakcijų galimybės.

Scroll to Top