IgG padidėjusio jautrumo maistui ekspertai

ImuPro tyrimas skirtas geresnei Jūsų gyvenimo kokybei

Daugiau nei 15 metų patirtis dirbant su lėtinėmis uždelstomis reakcijomis į maistą. Mes Jums siūlome kvalifikuotą pagalbą, individualias rekomendacijas bei diagnostiką.

ImuPro tyrimas yra gerai žinomas vokiečių produktas ir yra vienas iš rinkos lyderių pasaulyje. Vokietijoje ImuPro tyrimas sėkmingai atliekamas nuo 2000 metų, o šiuo metu jį galima atlikti daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje. Nuo 2013 m. atlikta daugiau nei 58000 ImuPro tyrimų asmenims, kuriuos vargino sveikatos sutrikimai tokie kaip nutukimas, virškinimo trakto sutrikimai, egzema, migrena ir k.t..

Esame R-Biopharm Group dalis – klinikinės diagnostikos ir maisto produktų bei mitybos analizės lyderis. Šiose srityse R-Biopharm išsiskiria aukšta kokybe bei tikslumu atliekant tyrimus. 1996 m. R-Biopharm kokybės valdymo sistema sertifikuota pagal tarptautinį standartą ISO 9001. 2003 metais bendrovė sertifikuota kokybės valdymo sertifikatu ISO 13485.

R-Biopharm laboratorija turinti ilgametę patirtį išmatų bei alergijų (I ir III tipo) klinikinės diagnostikos srityje. Pasiūloje galimi skirtingi tyrimų variantai, atliekant tyrimą iš veninio bei kapiliarinio kraujo, tiriant IgE ir IgG. Visi tyrimai patvirtinti CE ženklu.

r-biopharm.com

Scroll to Top