ImuPro tyrimo laboratorinė procedūra

Nuo pradžios iki pabaigos: ELISA tyrimo plokštelės, jūsų kraujo mėginio analizė, rezultatų pateikimas

Toliau matote visus specifinių IgG tyrimo etapus nuo ELISA tyrimo plokštelės pagaminimo iki kraujo mėginio apdorojimo ir išsamios ataskaitos pateikimo.

ImuPro tyrimo plokštelių gamyba

Mes gauname tuščias mikrotitravimo plokšteles.

270 maisto produktų apdorojami ir išskiriami baltymai. Maisto ekstraktai turi tiksliai atspindėti baltymų, sukeliančių III tipo alergines reakcijas, tipą, o tai sudėtinga užduotis.

270 skirtingų baltymų tirpalų (maisto produktų) užlašinami ant tuščių plokštelių. Svarbu, kad kiekvienas alergeno ekstraktas patektų į atskirą plokštelės šulinėlį. Mes nemaišome alergenų ekstraktų – jei kiekviename šulinyje būtų 2, 3 ar net 4 maisto produktai, kaip žinotume, kas sukėlė reakciją? Kas toliau turi įtakos Jūsų mitybos strategijai.

Sekantis žingsnis – tinkamos tyrimui plokštelės siunčiamos į specializuotą diagnostikos laboratoriją.

Paciento mėginio pipetavimas

Serumo su IgG antikūnais mėginys apdorojamas laboratorijoje. Atitinkamas serumo kiekis užlašinamas į kiekvieną šulinėlį.

Per 90 minučių reakcijos laikotarpį IgG antikūnai, esantys serume, susijungia su atitinkamo maisto produkto antigenais (baltymais) kaip dvi dėlionės detalės. Dėl savo funkcijos šie antikūnai susijungia tik su atitinkamu partneriu, todėl galime pamatyti, kurių maisto produktų antikūnai gaminami jūsų organizme.

Kaip pavyzdžiui susidarė didelis apelsinų baltymų antikūnų kiekis, mažas kviečių baltymų antikūnų kiekis ir visai nesusidarė pomidorų baltymų antikūnų.

Kviečių baltymų antikūnai prisijungia šulinėlyje, kuriame yra kviečių baltymo. Svarbu tai, kad jie labai stipriai prisijungia prie kviečių baltymų ir dėl to šie baltymai pritraukia specifinius antikūnus šiame konkrečiame šulinėlyje. Apelsinų antikūnai prisijungti negali, nes jie neatitinka kviečių baltymo, taigi šiame šulinėlyje nebus pritraukiami.

Mikrotitravimo plokštelių plovimas

Šiame etape plokštelės yra plaunamos, t. y. skystis (serumas) nuskalaujamas nuo plokštelių. Šulinėlyje lieka tik antikūnai, kurie prisijungė prie maisto baltymų (buvo pritraukti).

IgG antikūnų pipetavimas

Tuomet medžiaga lašinama ant plokštelės, kuri leidžia stebėti antikūnų prisijungimą (IgG antikūnų).

Šie antrieji antikūnai (nepainiokite su savo kraujo mėginio antikūnais) galės prisijungti prie visų jūsų kraujo mėginio IgG antikūnų, kurie prieš tai nebuvo išplauti. Kitaip sakant, šie antikūnai aptinka visus IgG, kurie yra susijungę su maisto produktais plokštelės šulinėliuose, ir pritraukia IgG iš jūsų kraujo mėginio. Šie antikūnai turi fermentą, kuris sukuria spalvinę reakciją. Per 90 minučių reakcijos laikotarpį naujieji antikūnai prisijungia prie esamų IgG antikūnų galo.

Mikrotitravimo plokštelės plovimas

Plokštelė vėl plaunama. Šulinėliuose lieka tik IgG antikūnai, prisijungę prie esamų IgG antikūnų (tų, kurie prisijungia prie maisto baltymų) galų.

Dažyto tirpalo pipetavimas – spalvinė reakcija

Dabar pridedama dažyto tirpalo (iki tol tirpalas yra bespalvis).

Kai yra antikūnų, fermentai sukelia spalvinę reakciją per 60 minučių reakcijos laikotarpį. Spalvos intensyvumas priklauso nuo antikūnų kiekio šulinėlyje.

Spalvos intensyvumas yra proporcingas jūsų kraujo mėginio IgG antikūnų kiekiui – taip nustatomas IgG antikūnų titras.

Vertinimas ir asmeninių dokumentų parengimas

Galiausiai vertinami rezultatai. Maisto produktai grupuojami atsižvelgiant į IgG antikūnų kiekį: nepadidėjęs titras, padidėjęs titras, labai padidėjęs titras (išskyrus ImuPro Screen tyrimą). Laboratorijoje parengiami ir išspausdinami dokumentai su jūsų tyrimo išvadomis.

Scroll to Top